Sun Beach Lindos***

Řecko » Rhodos

Sun Beach Lindos***

  • strava All inclusive soft
  • konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00 – 22.00 h)
  • lehátka a slunečníky u bazénu i na hotelové pláži
  • venkovní bazén, dětský bazén
  • přímo u moře

Web hotelu

http://www.sunbeachlindos.com/

Destinace a letovisko

Rhodos – řecký ostrov s 220 km pláží, přezdívaný také „Ostrov věčného slunce“ - podle statistik až 300 slunečných dní v roce. Hotel se nachází cca 3 km od vesničky Lardos, 8 km od Lindosu, starobylého romantického městečka. Za návštěvu stojí i hlavní město Rhodos, bývalé lázně Kalithea, pláž Faliraki. Před hotelem je zastávka autobusu, kterým se dá na ostrově na řadu míst dostat.

Pláž

přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do vody (místy jsou při vstupu do moře kamínky), lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, vodní sporty za poplatek

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (přistýlka většinou rozkládací sedačka, maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti), koupelna (sprcha, někde vana) s WC, telefon, TV, malá lednice, klimatizace (zdarma 15.6. - 15.9.), trezor (cca 7 €/týden), balkón nebo teráska

Strava

plná penze -  All inclusive soft  - snídaně, oběd, večeře a rozlévané nealkoholické nápoje, víno, pivo (10.00 – 22.00 h)

Vybavení

bazén, dětský bazén, recepce, restaurace, plážový bar, beach volejbal, amfiteátr (cca 2x v týdnu hotel pořádá večerní programy – Fire Show, jazzové koncerty…), minimarket, WiFi za poplatek (cca 3 €/den), na funkčnost WiFi není vždy 100% spolehnutí, proto v případě, že je pro vás připojení na internet během pobytu nezbytné, doporučujeme zakoupit data

Náš názor

Hotel má perfektní polohu přímo u pláže. Další výhodou je zastávka autobusu před hotelem, kterým se dostanete za pár € na různá místa na ostrově bez nutnosti pronájmu auta. 

Pobyty nabízíme se stravou All inclusive soft, což je plná penze včetně alko (pouze víno, pivo) a nealko nápojů místní výroby po celý den 10.00 - 22.00. Určitě upozorňujeme, že nejde o All inclusive ve shodném rozsahu, které nabízejí velké turecké hotely. Pokud očekáváte podobný rozsah a výběr jídla, doporučujeme jinou destinaci. 

Doprava

let, z Prahy na Rhodos, délka letu cca 3 hodiny, transfer z letiště cca 60 minut, letecká společnost Travel Service (SmartWings), maximální povolená hmotnost zavazadla k odbavení 15 kg

Plánované časy letů:

odlet Praha 04:45 hod
přílet Praha 11:20 hod

Nabídka výletů

Výlety po Rhodosu

CITY TOUR - PROHLÍDKA MĚSTA RHODOS (půldenní)

Orientační cena: € 31-34 , děti do 2-12 let € 15,50-17,00

Odpolední prohlídka začíná fotozastávkou v přístavu Mandraki na místě, kde stával Kolos Rhódský. Poté vás autobus zaveze na vrchol Monte Smith, kde se do dnešní doby zachovaly pozůstatky staveb Apollonova chrámu, chrámu bohyně Athény, antický Odeon a částečně zrekontruovaný stadion.

Po prohlídce Akropole vás autobus sveze do historické části města, kde se můžete projít známou Rytířskou ulicí, zblízka si prohlédnout středověké hradby a proslulý palác Velmistrů, který býval mocenským centrem Johanitského rytířského řádu.

Zbývající čas před odjezdem můžete využít na nákupy nebo příjemné posezení v kavárně či taverně.

 Rhodos_web  Rhodos přístav.JPG 

LINDOS - (půldenní)

Orientační cena: € 32 , děti do 2-12 let € 16

Zveme vás na návštěvu nejatraktivnější a nejnavštěvovanější vesnice Řecka s krásnou Akropolí, jednoho z nejpřitažlivejších míst ostrova, kterému na vysoké skále dominuje pevnost s bohatou starověkou i středověkou historií, která byla spolu s celým ostrovem vyhlášena UNESCEM v roce 1989  za světovou kulturní památku.

Lindos_webAkropolis_webPohled z Akropole_webPohled z Akropole_2_web  

OSTROV SYMI - (celodenní)

Orientační cena: € 45-47 , děti do 2-12 let € 22,50-23,50

Pro milovníky moře, plavby na lodi a poznávání ostrovů je připravena platba na malebný ostrov Symi, kterému se říká perla Dodekanósu. Jednou ze zastávek je i klášter Panoramitis s kostelem zasvěceným archandělu Michaelovi. Procházku po městečku s překrásnou benátskou architekturou můžete využít k nákupu suvenýrů, bylinek a koření, nebo k prohlídce manufaktury na zpracování mořských hub.

Symi_webPanormitis_web

CHALKI - (celodenní) lodní výlet na ostrov

Orientační cena: € 43 , děti do 2-12 let € 21,50

Výlet za poznáním romantického ostrůvku s 430 obyvateli a překrásnými plážemi, který se nachází na západní straně ostrova Rhodos. Možnost koupání v křišťálově průzračných vodách připomínající Karibik a ochutnávek místních specialit ve zdejších tavernách. Pouze český nebo slovenský doprovod = individuální program. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Chalki_web

OKRUH OSTROVEM - (celodenní)

Orientační cena: € 46 , děti do 2-12 let € 23

DOPORUČUJEME

Pro poznání všech krás ostrova doporučujeme zapůjčit si automobil. Ceny se pohybují okolo 40 - 50 na den.

Kos, Rhodos 408


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu

Další hotely v oblasti Řecko

Hotel Argo**+

Řecko, Karpathos
klidné letovisko nádherné pláže s tyrkysovou vodou - písečné i oblázkové  pěkný prostor na cvičení s výhledem na moř... podrobnosti

Apartmány Ammos Beach***

Řecko, Karpathos
přímo na pláži  velmi příjemné a klidné ubytování pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře na pokraji hlavního m... podrobnosti