Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Royal Horizons Boavista****

Proč právě sem

  • strava All inclusive
  • neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů
  • lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma
  • přímo na široké písečné pláži
  • klidová zóna bez animace


Web hotelu

https://www.newhorizonshotelsandresorts.com/royal-horizons-boavista

Poloha

Kapverdské souostroví (česky ostrovy Zeleného mysu) je soubor 10 ostrovů v rovníkovém Atlantiku. Nejbližší pevninou je pobřeží Senegalu, vzdálené 500 km. Poloha jižnější než například Dominikánská republika či Jamajka zaručuje teplé a stálé počasí. Boa Vista, nejvýchodnější ostrov Kapverdského souostroví, je známý pro své nekonečné pláže. 18 km dlouhá pláž Santa Monika Beach je vyhlášená jako jedna z nejkrásnějších pláží světa. Ostrov Boa Vista je ideální destinací pro ty klienty, kteří touží po dovolené v klidném, civilizací téměř nedotčeném prostředí (i když plány na zastavění celého jihozápadního pobřeží hotelovými komplexy již existují). Hotel je vyhledáván především díky kvalitním službám, vynikající gastronomii, klidové zóně u bazénu i na pláži a nabízí ubytování v několika nízkých budovách obklopených zahradou.

Pláž

přímo u krásné a široké písečné pláže Praia de Chaves, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, plážové osušky zdarma (kauce 10 €)

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (přistýlka většinou rozkládací sedačka, maximální obsazenost 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí), koupelna (sprcha) s WC, telefon, TV, malá lednice, klimatizace, trezor (cca 2 €/den), balkón nebo teráska
na vyžádání za příplatek suite s výhledem na moře (navíc obývací pokoj s rozkládacím lůžkem na 2lůžko), balkón nebo teráska

Strava

All inclusive - snídaně, obědy a večeře
All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne občerstvení, neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem

Vybavení

vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, bar s nádherným výhledem na moře a západy slunce, bar na pláži, disco bar, 2 bazény - 1 s vířivkou a dětskou částí, 1 v klidové zóně, 2 tenisové kurty, fitness, disco club, dětský club, animační a noční programy, WiFi na recepci za poplatek (cca 7 €/h, 50 €/týden)

Náš názor

Náš názor na hotel Royal Horizons Boavista
 výhody:
- hotel je přímo na (téměř liduprázdné) pláži, je skvělá i na lehký ranní běh
vyhlášená je velmi kvalitní a chutná strava
-
hotel disponuje klidovou zónou bez animace a hudby
- lehátka a plážové osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma
- od baru u recepce jsou nádherné výhledy na západy slunce
- klientům, pro které je kvalitní ubytování prioritou, vřele doporučujeme doplatit suity s výhledem na moře

a "nevýhody"
- Kapverdy leží v Atlantiku, takže je třeba počítat s chladnější vodou
- v okolí hotelu nejsou žádné možnosti večerního vyžití, doporučujeme pro klienty, kteří preferují klidnou dovolenou

 

Výlety

letecký výlet na ostrov Santiago 250 €, čtyřkolky 4 hodiny 80 €, Sal Rei s degustací 23 €, poklady severu 52 €, nejkrásnější pláže Kapverd 33 €, výlet na vodním skútru 120 €, pozorování velryb 65 €, šnorchlování 50 € - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Royal Horizons Boavista**** , Kapverdy, ostrov Boa VistaDalší hotely v oblasti Kapverdy


© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16