Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Royal Horizons Baobab****

Proč právě sem

  • strava All inclusive
  • neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů
  • lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma
  • přímo na dlouhé písečné pláži
  • klidové zóny bez animace
  • žádné povinné očkování ani vízum


Web hotelu

http://newhorizonshotels.com/baobab/

Poloha

Senegal -  dovolená na pláži poseté stovkami barevných pirog - domorodých kánoí, vydlabaných z jediného kmene stromu. Nezapomenutelná je návštěva působivého Růžového jezera s vodami připomínajícími jahodový koktejl, historických památek Dakaru včetně památek UNESCO nebo safari s volně žijícími antilopami, zebrami, žirafami, buvoly či nosorožci…

Senegal / La Somone. Hotel se nachází mezi písečnou pláží a lagunou La Somone. Komplex je vystavěný v tradičním africkém stylu a nabízí ubytování ve dvoupatrových budovách a v bungalovech v krásné rozlehlé zahradě, která v délce více jak 0,5 km kopíruje pláž. Volný čas lze trávit na pláži, na prostorné terase u dvou bazénů, nebo procházkami po okolí s nádhernou přírodou. Hotel má i unikátní klidovou zónu (v jižní části areálu u pláže i bazénu), kde neprobíhají animace a nehraje hlasitá hudba. Klienti hotelu velice kladně hodnotí bohatou a chutnou hotelovou kuchyni. Celý resort sousedí s přírodní rezervací Réserve Naturelle Communautaire de La Somone, kde hnízdí řada vzácných ptáků.

Pláž

přímo u dlouhé písečné pláže, místy s kameny, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, plážové osušky zdarma (kauce 10 €)

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (přistýlka většinou rozkládací sedačka, maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí), koupelna (sprcha) s WC, telefon, TV, malá lednice (cca 2 €/den), individuálně ovladatelná klimatizace, trezor (cca 2 €/den), balkón nebo teráska,
na vyžádání prostornější rodinný pokoj (2 prostorná dvoulůžka a přistýlka pro dítě, bez příplatku)

na vyžádání za příplatek pokoje s výhledem - stejný jako standardní pokoj, ale s výhledem na moře

nebo pokoje beach front - pokoj formou bungalovu v části blíže k moři, vybavení pokoje stejné jako u standardního

WiFi k dispozici pouze u recepce a v blízkosti barů a bazénů.

Strava

All inclusive - snídaně, obědy a večeře

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00 - 02.00) lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Možnost využít hotelovou restauraci s obsluhou na večeře (rezervace nutná).

Vybavení

vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, 2 bary u bazénu, lobby bar, snack bar, disco bar, minimarket, disco club, animační a večerní programy, konferenční místnost, směnárna, dětské hřiště, non-stop zdravotnická služba;
2 velké bazény s  dětskou částí (slunečníky, lehátky, osušky zdarma, oba bazény jsou v chladnějším období přihřívané), tenisový kurt, plážový volejbal, stolní tenis, nemotorizované vodní sporty (kajak, windsurfing…), pétanque. WiFi zdarma pouze na recepci, u barů a u bazénů.

Náš názor

Peníze
- všude se dá platit €, při platbě € místní prodejci vracejí v místní měně, je tedy dobré mít menší bankovky
- případné výlety se platí v €
- i spropitné a bakšiš si místní berou v €
- na hotelu mění € za místní měnu

Služby za poplatek

salón krásy, masáže, kadeřnictví, čtyřkolky, vodní skútry, půjčovna aut

Výlety

půldenní safari výlet do rezervace Bandia 42 €, ostrovy Saloum (celodenní výlet) 54 €, Gorée - růžové jezero 75 €, půldenní výlet do městečka Fadiouth 25 € - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Royal Horizons Baobab**** , Senegal, La SomoneDalší hotely v oblasti Senegal


© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16