Hotel Park Victoria***

Proč právě sem

  • letecky, busem nebo vlastní dopravou
  • atraktivní poloha u centra Foria - nejvyhledávanějšího střediska  italského termálního ostrova Ischie
  • v blízkosti nejznámějšího termálního parku ostrova -  Posseidonových zahrad
  • venkovní i vnitřní termální bazén u hotelu
  • reportáž o  ostrově najdete zde
  • krásný článek o Ischii zde


Web hotelu

http://www.hotelparkvictoria.com/

Poloha

Forio - městečko ve středu západního pobřeží termálního ostrova Ischie, nejvíce vyhledávaná oblast ostrova především díky termálnímu parku Posseidonovy zahrady a písečným plážím (San Francesco, Citara, Chiaia). Forio je město kostelů, nejznámější je kostel Soccorso, jehož majestátní bílý profil doprovází rybáře na cestě na moře i zpět. Nejznámější a nejvyhledávanější ve Foriu je termální park Posseidonovy zahrady. Hotel se nachází v klidné oblasti v citrusových sadech nedaleko historického centra Foria (cca 8 minut pěšky), Posseidonových zahrad, pláží Citara a Cava dell´Isola.

Pláž

Cava dell´Isola (veřejná pláž, přezdívaná „pláž mladých") - 15 minut pěšky; písečná pláž Citara - cca 25 minut pěšky od hotelu, je možné využít část veřejné pláže nebo privátní se slunečníky a lehátky (za poplatek).

Ubytování

jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje (3. lůžko pevné), na vyžádání čtyřlůžkové pokoje (většinou 2 lůžka a palanda), koupelna (sprcha) s WC, TV + SAT, u některých pokojů balkón (za příplatek, jednolůžkové pokoje vždy bez balkónu), centrální klimatizace zdarma (v provozu 13.00 - 24.00 h, v období cca 10.06. – 15.09), fén zdarma k zapůjčení na recepci

Strava

polopenze – snídaně bufet, večeře salátový bufet, předkrm a hlavní jídlo výběr z menu, desert jednotný

Sport

Venkovní termální bazén 30 °C, vnitřní termální bazén 36 °C, (vstupy do termálních bazénů se nedoporučují pro děti - při potápění může snadno dojít k zánětu středního ucha či spojivek). Doporučujeme především návštěvy termálních parků na ostrově (více info najdete v nabídce výletů).

Vybavení

Hotel se skládá ze 2 budov a několika dependencí; recepce, hotelová restaurace, bar, TV místnost (ČT 24), WiFi na recepci  a u baru u bazénu zdarma, venkovní termální bazén 30 °C, terasa s lehátky a slunečníky, 1x vnitřní termální bazén 36 °C, lázeňské procedury za poplatek ve smluvních zařízeních (doprava zdarma), trezor na recepci (7 €/týden).

Náš názor

Ischia je opravdu termální perla Středomoří. Hotel Park Victoria určitě nedoporučujeme klientům, kteří vyhledávájí spíše nadprůměrné ubytování. Poměrně jednoduché pokoje (ale na poměry tohoto ostrova zcela standardní, spíše lepší) během pobytů vynahrazuje milý personál a 2 termální bazény u hotelu. Hotel má ještě další nespornou výhodu - a tou je jeho umístění. Nachází se v městečku Forio, ze kterého lze bez problémů celodenně pravidelnými autobusovými linkami objevovat celý ostrov. 
Pokud jste ještě neobjevili krásu tohoto termálního ostrova, zcela určitě doporučujeme, pobyty na Ischii se dlouhodobě řadí mezi nejprodávanější zahraniční destinací a věříme, že tomu tak bude i v příštích letech.
Stinnou stránkou tohoto hotelu jsou 1lůžkové pokoje, jsou malé, bez balkonu, a pokud si chcete pobyt užít, nedoporučujeme je.

Služby za poplatek

Fakultativně - trezor, vstupy do termálních parků, lázeňské procedury, lehátka a slunečníky na plážích.

Povinně: pobytová taxa - bude hrazena hotově na místě (cca 2€/den)

Výlety

  • přečtěte si krásný článek o Ischii zde
  • Více info o krásách ostrova najdete v reportáži.

celodenní výlet kolem ostrova s obědem – lodí (51 €), půldenní autobusový zájezd po ostrově (20 €), celodenní výlet na Capri (75 €), celodenní výlet na Vesuv a do Pompejí (55 €) - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Hotel Park Victoria*** , Itálie, IschiaDalší hotely v oblasti Itálie


Zaro****

Itálie, Ischia

krásná, rozlehlá hotelová zahrada, velký bazén, bazén s termální vodou, vířivka s termální vodou, 100 m od pláže

© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16