Hotel Thalassa & SPA****

Proč právě sem

  • strava All inclusive
  • neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů
  • lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • nádherné západy slunce


Web hotelu

https://thalassaspahotel.gr

Poloha

Hornatý kraj Aetólie-Akarnánie se nachází na západní straně pevninského Řecka a je omýván Jónským mořem. Tato oblast je na svém západním okraji propojena mostem s ostrovem Lefkada, na jihu poté s Peloponéským poloostrovem.

Nejbližší obchůdky a taverny se nachází v městečku Paleros vzdáleném 1 200 m od hotelu. V městečku je i malá pobřežní promenáda a náměstí. Nedaleko něj pak místní kostelík a v přilehlých uličkách i několik barů.

18 km od hotelu se nachází malá vesnička Mitikas s pár tavernami, bary a obchůdky. Cestou do Mytikasu (i jižně od něj) se nachází několik malých, nádherných oblázkových pláží.

Hotelový komplex složený z dvoupatrových vilek rozmístěných v zahradě cca 30 km od letiště a 30 km od města Lefkada. Umístění v mírném svahu zaručí krásné výhledy z areálu hotelu.

Pláž

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází cca 150 m od hotelu a je dostupná přes nefrekventovanou komunikaci po 48 schodech. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, rodinné pokoje jsou zpravidla do patra se schody, se 2 pevnými lůžky v patře a 2 přistýlkami v přízemí, maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě, pokoje při obsazení 4 osobami na vyžádání dle dostupnosti, kakulace na vyžádání), koupelna (sprcha nebo vana) s WC, fén (zdarma), telefon, TV, lednice, klimatizace (zdarma), trezor (zdarma), balkón nebo předzahrádka. Všechny pokoje jsou orientované na mořskou stranu, některé s výhledem na moře - VÝHLED NA MOŘE NELZE GARANTOVAT.

Strava

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu
All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře, během dne lehké občerstvení ve vybraných časech. Vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a terasou s nádherným výhledem na moře a západy slunce, WiFi na recepci zdarma, restaurace s terasou, bar u bazénu, bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma)

Náš názor

Perfektní je krátká doba letu (cca 2,15 hodiny) a transferu z letiště do hotelu (cca 25 minut). Krásná je hotelová pláž se slunečníky a lehátky s průzračným mořem. Nádherné jsou západy slunce, které hosté mohou obdivovat z hotelové terasy, od bazénu i z některých pokojů.

Pláž je dostupná po 48 schodech, hotel je ve stráni, proto určitě nedoporučujeme hotel pro klienty s pohybovými omezeními.

Výlety

okruh ostrovem Lefkada 59 €, cena pronájmu auta od 45 €/den podle kategorie, délky zapůjčení a sezóny - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Hotel Thalassa & SPA**** , Řecko, západní Řecko

Sleva
07. 06. - 14. 06. 2023
19 890 Kč   18 890 Kč
+ příplatek za cvičení 1 400 Kč
Ashtanga Jóga, Hatha Jóga


Další hotely v oblasti Řecko


Hotel Gemini****

Řecko, Korfu

odlety z Prahy, Brna i Ostravy, strava All inclusive, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

Helios Hotel***

Řecko, Karpathos

klidné letovisko, nádherné pláže s tyrkysovou vodou - písečné i oblázkové, pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře je u sousedního hotelu Argo, taverny a minimarkety v těsné blízkosti

Hotel Argo**+

Řecko, Karpathos

klidné letovisko, nádherné pláže s tyrkysovou vodou - písečné i oblázkové, pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře, taverny a minimarkety v těsné blízkosti, reportáž z cest po ostrově KARPATHOS čtěte zde


strava All inclusive, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

Apartmány Ammos Beach***

Řecko, Karpathos

přímo na pláži, velmi příjemné a klidné ubytování, pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře, na pokraji hlavního města Karpathosu - Pigadie, reportáž z cest po ostrově KARPATHOS čtěte zde

Hotel Apollo Palace*****

Řecko, Korfu

odlety z Prahy, Brna i Ostravy, strava All inclusive, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA, plážové osušky ZDARMA, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

© 2022
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16