Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Hotel Thalassa & SPA****

Proč právě sem

  • strava All inclusive
  • neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů
  • lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma
  • nádherné západy slunce


Web hotelu

https://thalassaspahotel.gr

Poloha

Hornatý kraj Aetólie-Akarnánie se nachází na západní straně pevninského Řecka a je omýván Jónským mořem. Tato oblast je na svém západním okraji propojena mostem s ostrovem Lefkada, na jihu poté s Peloponéským poloostrovem.

Nejbližší obchůdky a taverny se nachází v městečku Paleros vzdáleném 1 200 m od hotelu. V městečku je i malá pobřežní promenáda a náměstí. Nedaleko něj pak místní kostelík a v přilehlých uličkách i několik barů.

18 km od hotelu se nachází malá vesnička Mitikas s pár tavernami, bary a obchůdky. Cestou do Mytikasu (i jižně od něj) se nachází několik malých, nádherných oblázkových pláží.

Hotelový komplex složený z dvoupatrových vilek rozmístěných v zahradě cca 30 km od letiště a 30 km od města Lefkada. Umístění v mírném svahu zaručí krásné výhledy z areálu hotelu.

Pláž

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází cca 150 m od hotelu a je dostupná přes nefrekventovanou komunikaci, po 48 schodech. Slunečníky a lehátka na pláži zdarma, plážový bar na pláži v rámci all inclusive. Zdarma k zapůjčení paddleboardy a kajak, za poplatek vodní skútr.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, rodinné pokoje jsou zpravidla do patra se schody, se 2 pevnými lůžky v patře a 2 přistýlkami v přízemí, maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě, pokoje při obsazení 4 osobami na vyžádání dle dostupnosti, kakulace na vyžádání), koupelna (sprcha nebo vana) s WC, fén (zdarma), telefon, TV, lednice, klimatizace (zdarma), trezor (zdarma), balkón nebo předzahrádka. Všechny pokoje jsou orientované na mořskou stranu, některé s výhledem na moře - VÝHLED NA MOŘE NELZE GARANTOVAT.

Strava

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu
All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře, během dne lehké občerstvení ve vybraných časech Vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00 - 23.00 h).

Vybavení

vstupní hala s recepcí a terasou s nádherným výhledem na moře a západy slunce, WiFi na recepci zdarma, restaurace s terasou, bar u bazénu, bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), plážový bar

Náš názor

Perfektní je krátká doba letu (cca 2,15 hodiny) a transferu z letiště do hotelu (cca 25 minut). Krásná je hotelová pláž s plážovým barem (v rámci all inclusive) a se slunečníky a lehátky zdarma s průzračným mořem. Nádherné jsou západy slunce, které hosté mohou obdivovat z hotelové terasy, od bazénu i z některých pokojů.

Pláž je dostupná po 48 schodech, hotel je ve stráni, proto určitě nedoporučujeme hotel pro klienty s pohybovými omezeními.

Výlety

okruh ostrovem Lefkada 59 €, cena pronájmu auta od 45 €/den podle kategorie, délky zapůjčení a sezóny - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Hotel Thalassa & SPA**** , Řecko, západní Řecko

Poslední pokoje
07. 06. - 14. 06. 2021
18 590 Kč
+ příplatek za cvičení 1 300 Kč
Jemná Jóga, Jógová terapie, Relaxace, Slow Vinyasa Jóga + TERMÍN ZÁJEZDU BYL ZMĚNĚN NA 9.6. - 16.6.2021


Další hotely v oblasti Řecko


Hotel Gemini****

Řecko, Korfu

odlety z Prahy, Brna i Ostravy, hotel po celkové rekonstrukci v roce 2019, strava All inclusive, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

Helios Hotel***

Řecko, Karpathos

klidné letovisko, nádherné pláže s tyrkysovou vodou - písečné i oblázkové, pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře je u sousedního hotelu Argo, taverny a minimarkety v těsné blízkosti

Apartmány Ammos Beach***

Řecko, Karpathos

přímo na pláži, velmi příjemné a klidné ubytování, pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře, na pokraji hlavního města Karpathosu - Pigadie, reportáž z cest po ostrově KARPATHOS čtěte zde

Hotel Argo**+

Řecko, Karpathos

klidné letovisko, nádherné pláže s tyrkysovou vodou - písečné i oblázkové, pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře, taverny a minimarkety v těsné blízkosti, reportáž z cest po ostrově KARPATHOS čtěte zde

© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16