Hotel Four Views Oasis ****

Proč právě sem

  • jedinečný ostrov pro milovníky květin, hor a přírody
  • lehátka i slunečníky u bazénu v ceně
  • plážové osušky v ceně
  • whirlpool, sauna, pára, vnitřní bazén v ceně
  • malá promenáda u hotelu
  • přímo u kamenité pláže
  • několikrát denně zdarma hotelový bus do Funchalu
  • restaurace, bary v okolí hotelu


Web hotelu

http://www.fourviewshotels.com/four-views-oasis/sobre-o-hotel

Poloha

Madeira (470 km2) je spolu s ostrovem Porto Santo jediným obydleným ostrovem souostroví Madeira (580 km západně od Maroka a 980 km jihozápadně od Lisabonu v Portugalsku). Hlavní město je Funchal (cca 12 km od hotelu). Madeira patří mezi celoročně vyhledávané turistické lokality. Světově proslulé jsou stezky podél levád, madeirské víno a nádherná flóra. Hotel se nachází v rybářské vesničce Caniço de Baixo, přímo u malinké pobřežní promenády a jen cca 2 km od centra Caniço (do kopce) s restauracemi, bary a obchody (zastávka autobusu cca 50 m).  Množství tipů na výlety a fotografií najdete v záložce „výlety.“

Pláž

přímo u kamenité pláže, místy jsou mola se schůdky do vody (doporučujeme boty do vody), na pláži nejsou k dispozici lehátka ani slunečníky

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Side Sea View s možností přistýlky (rozkládací, menší lůžko, možné pouze pro děti do 12 let), koupelna (sprcha) s WC, fén, telefon, TV + SAT, lednice, set na přípravu čaje/kávy, klimatizace, balkón, trezor (14€/týden), připojení k internetu přes kabel. Pokoje Sea View na vyžádání za příplatek. 

Strava

polopenze  -  snídaně i večeře bufet 

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, restaurace a la carte, společenská místnost s TV, kadeřnictví, salon krásy, konferenční sál, obchůdky, stolní tenis, biliard, šipky. V zahradě bazén s mořskou vodou s brouzdalištěm, whirlpool, bar u bazénu a terasa na slunění - lehátka, slunečníky a osušky zdarma, dětské hřiště. Krytý bazén, sauna, pára, fitness, masáže, kosmetické ošetření… WiFI ve veřejných prostorách zdarma. 4x denně zdarma hotelový bus do Funchalu (rozpis a rezervace na recepci), hotelové parkoviště zdarma.

Náš názor

Madeira je ostrov, který stojí za to vidět. Nádherná flóra, levády, horské túry… Madeiru omývá Atlantic a tak je zdejší teplota vody v moři vhodná spíše pro otužilce, ale jak říkají pan Bartoška s panem Donutilem v Cestománii: „Na Madeiru se nejezdí za koupáním, ale za koukáním:“ Hotel Four View Oasis**** leží jako jeden z mála hotelů na Madeiře přímo u moře. Pokoje v hotelu jsou velmi pěkné a prostorné, snídaně bohaté a při našem pobytu se denně k snídani podával sekt :-). Ale doporučujeme i ochutnat vynikající ryby či grilovaná masa v některé z okolních restaurací. Nabídka je dostačující, od jednoduchých občerstvení až po vyhlášené rybárny. U hotelu je i malý obchod s potravinami, o pár metrů dále pak Spar.

Služby za poplatek

fakultativně – trezor, masáže, kosmetika

Výlety

levády (nabídka půldenních i celodenních túr) 27 € - 33 €, celodenní výlet západní částí ostrova (cca 1 500 Kč), celodenní výlet východní částí ostrova (45 €) - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Hotel Four Views Oasis **** , Portugalsko, MadeiraDalší hotely v oblasti Portugalsko


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16