Blue Sea

Proč právě sem

  • klidné letovisko
  • nádherné pláže s tyrkysovou vodou - písečné i oblázkové 
  • taverny a minimarkety v těsné blízkosti
  • reportáž z cest po ostrově KARPATHOS čtěte zde


Poloha

Řecký ostrov Karpathos se nachází v jihovýchodní části Egejského moře v Dodekánském souostroví. Leží mezi ostrovy Rhodos a Kréta. Ostrov je úzký, dlouhý necelých 50 km, s obvodem cca 160 km, láká turisty hledající klidnou dovolenou uprostřed téměř nedotčené přírody, nádherné jsou také opuštěné pláže (na ostrově je cca 100 pláží, z nichž některé jsou přístupné pouze z moře). Hotel se nachází v malém a klidném letovisku Amoopi, cca 8 km od hlavního města Pigadia (přes den spojení linkovým busem, zastávka u hotelu). Nádherné jsou tu především pláže – malá, tzv. „Mikri“ se zlatavým pískem s krásnou průzračnou vodou, obklopená skalisky, dále pak velká oblázková pláž „Votsalakia“ (nebo také „Megali“). V letovisku je i několik taveren a marketů, nejbližší bankomat se nachází v Pigadii.

Pláž

150 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Další krásná písčitá pláž, vhodná i ke šnorchlování, je cca 5 minut pěšky od hotelu, slunečníky a lehátka na plážích za poplatek (cca 10 €/den/slunečník a 2 lehátka)

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (bez možností přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, balkónem nebo terasou, chladnička zdarma, WiFI zdarma. Klimatizace za poplatek (cca 7 €/den), trezor za poplatek (cca 10 €/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Lůžkoviny a ručníky k dispozici (nikoliv plážové osušky) ve všech pokojích.

Strava

snídaně – rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu

V době oběda a večeře je možné využít v hotelové taverně speciální zvýhodněné menu 12 €/osoba: předkrm, salát, hlavní jídlo (výběr ze 4 chodů), desert nebo ovoce.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, parkoviště, restaurace, bar, minimarket s denním tiskem a suvenýry, snack bar, hřiště, prádelna, úschovna zavazadel, připojení k WIFI ZDARMA. Hotel je uzpůsobený i pro vozíčkáře. Přímo u hotelu se nachází autobusová zastávka, vzdálenost do centra města Pigadie a městského přístavu a je 6 km.

Náš názor

 

 

Služby za poplatek

klimatizace (7 €/den), trezor (10 €/týden), lehátka a slunečníky na plážích (cca 10 €/den/slunečník a 2 lehátka)

Výlety

Olympos (40 €), lodní výlet (38 €), ostrov Saria (43 €) - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"

Blue Sea , Řecko, ostrov KarpathosDalší hotely v oblasti Řecko


Hotel Gemini****

Řecko, Korfu

odlety z Prahy, Brna i Ostravy, strava All inclusive, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů


strava All inclusive, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

Hotel Apollo Palace*****

Řecko, Korfu

odlety z Prahy, Brna i Ostravy, strava All inclusive, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA, plážové osušky ZDARMA, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

Eden Roc Resort*****

Řecko, Rhodos

odlety z Prahy, Brna i Ostravy, strava Ultra All inclusive, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA, plážové osušky ZDARMA, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16