Aerobic + posilování > Flexi-bar

Flexi-bar je velice populární pro svoji univerzálnost. Díky Flexi-bar dosáhnete lepšího držení těla a bezvadné postavy. Představuje však také jedinečný terapeutický prostředek při onemocnění kloubů a zad.

Flexi-bar je pružná tyč, vyrobená ze sklolaminátu. Na koncích má malá plastová závaží a uprostřed držadlo. Kmitací tyč Flexi-bar je vyrobena speciálním výrobním postupem, čímž je umožněno dosahovat správné frekvence kmitů.


Flexi-bar je ve své podstatě labilní plocha, která svou frekvencí kmitů při cvičení vychyluje tělo ze stabilní polohy.Jeho účinků využívají ke tréninku jak vrcholoví sportovci, tak rehabilitační pracovníci pro své nemocné pacienty. Při tréninku s tyčí Flexi-bar pracují hluboké svaly zádové , svaly pánevního dna a břišní svalstvo.  Kmitací tyč Flexi-bar poskytuje úžasný trénink všem osobám bez ohledu na věk. Tyč Flexi-bar je určena pro cvičení v lehu, v sedu, ve stoje, v pohybu, stejně tak i pro nácvik rovnováhy. Jednotlivé cviky a sestavy s Flexibarem jsou velice jednoduché a naučí se je prakticky každý.

Cvičení s kmitační tyčí Flexi-bar pomáhá efektivně bojovat proti bolestem zad, zlepšit držení těla, koordinaci a rovnováhu, posilovat svaly pánevního dna a především odbourávat tuky.


 

Zdroje:https://www.aerobicstyl.cz/magazin/clanek/flexi-bar-100/

 

Přečtětě si další zajímavé články o cvičení s Flexi-barem:
Flexi-bar pro pokročilé


Flexi-bar pro super hrdiny


Flexi-bar s balančními pomůckamiFlexi-bar najdete na těchto pobytech:

Panorama Golf Resort

střední Čechy, Kácov
Poslední pokoje
27. 09. - 29. 09. 2024
4 890 Kč
Flexi-bar, Funkční trénink, Zdravá záda a chodidla
© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16