Aerobic + posilování > Aqua Zumba

Aqua Zumba je tanec a cvičení v jednom. Aqua Zumba je nový typ vodního tance se základem v aquarobicu. Aqua Zumba je taneční aquarobic plný latinskoamerických rytmů, u kterého si dáte do těla několika násobně víc, než při kterémkoliv jiném cvičení na suchu.

Aqua Zumba, jako dynamické vodní fitness, přináší další novou dimenzi v posilování. Aqua Zumba se cvičí ve vodě dosahující výšky hrudníku, tedy v mělčích bazénech, ramena jsou během cvičení nad hladinou. Aqua Zumba je tedy vhodná i pro neplavce, protože vždy dosáhnete na dno. Vodní prostředí je z hlediska cvičení méně zátěžové a tudíž zdravější pro lidské tělo.

Aqua Zumba přináší další rozměr posilování, kromě gravitace a posilování vlastním tělem pracujete s odporem vody, který působí při pohybech pod hladinou ve všech směrech, takže při Aqua Zumbě posilujete téměř všechny svalové skupiny a hlavně bez zbytečné zátěže pro vaše klouby.
Na cvičení jsou nejlepší sportovní jednodílné plavky, nebo takové ve kterých se cítíte dobře. Během cvičení je potřeba doplňovat tekutiny.
Aqua Zumba je vhodná téměř pro všechny věkové kategorie, těhotné ženy, osoby zotavující se z kloubních onemocnění či mající chronické potíže i osoby s nadváhou. Aqua Zumba je také vhodná pro začátečníky i neplavce.

Aqua Zumba najdete na těchto pobytech: